• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

/Files/images/Снимок.PNG

Рік

Золото

Рік

Срібло

Прізвище, ім`я по-батькові

Прізвище, ім`я по-батькові

1961

Брилінська Лариса Михайлівна

1953

Андріяш Леонід Петрович

1961

Наливайко Василь Степанович

1954

Охріменко Капітоліна Іванівна

1965

Войтенко Зоя Валеріївна

1954

Черніс Галина Миколаївна

1965

Каневська Світлана Іванівна

1954

Батюк Майя Вікторівна

1965

Письменна Галина Олександрівна

1955

Захарова Галина Кузьмівна

1976

Богачук Світланга Георгіївна

1961

Ясінська Євгенія Володимирівна

1981

Нестеренко Сергій Андрійович

1990

Мякуш Тетяна Миколаївна

1997

Голубенко Руслан Борисович

1990

Щербина Олена Сергіївна

1998

Войдович Михайло Миколайович

2002

Жирун Анна Олександрівна

2003

Марценюк Вікторія Володимирівна

2002

Задорожнюк Вадим Вікторович

2003

Шишлакова Ольга Володимирівна

2002

Постол Ірина Романівна

2003

Зозулинська Яна Олександрівна

2003

Голубенко Вікторія Сергіївна

2006

Бродовська Анна Вікторівна

2003

Шишлакова Тетяна Володимирівна

2007

Бройченко Юлія Володимирівна

2003

Підгаєцька Олена Віталіївна

2009

Дерко Любов Борисівна

2006

Колісніченко Інна Олександрівна

2009

Дерко Тетяна Борисівна

2007

Голубенко Тетяна Миколаївна

2010

Бройченко Євген Володимирович

2011

Косінчук Олена Миколаївна



2014Голубенко Олександр Володимирович
2014Нагарянський Андрій В'ячеславович
2015Бабінець Маргарита Павлівна
2015Герман Анна Володимирівна

\

Результативність учнів за 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім’я учня

Клас

конкурс

місце

керівник

1

Тараненко Владислав Володимирович

11

Пошуково-дослідницька робота «Відлуння героїчних літ»

І

Данілєвська Ірина Андріївна

2

Пашинська Вікторія Вікторівна

10

Пошуково-дослідницька робота «Відлуння героїчних літ»

ІІ

Данілєвська Ірина Андріївна

3

Кудревич Анастасія Олександрівна

9

Пошуково-дослідницька робота «Відлуння героїчних літ»

ІІ

Данілєвська Ірина Андріївна

4

Савич Катерина Василівна

4

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

ІІІ

Герман Олена Михайлівна

5

Бродовська Яна Володимирівна

5

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

ІІ

Матківська Анна Мар’янівна

6

Врадій Ігор Васильович

6-А

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

ІІІ

Дереш Лідія Петрівна

7

Гошта Уляна Євгенівна

2

Всеукраїнський конкурс «Український сувенір»

І

Кудревич Світлана Олександрівна

8

Тараненко Владислав Володимирович

11

Всеукраїнська експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна

І

Данілєвська Ірина Андріївна

9

Ярошевич Ірина Миколаївна

11

Всеукраїнська експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна

І

Русило Світлана Миколаївна

10

Савін Андрій Валерійович

8

Предметна олімпіада з географії

ІІІ

Русило Світлана Миколаївна

11

Астапова Катерина Володимирівна

9

.Конкурс учнівської творчості, присв. Шевченківським дням. Номін. «Історія України і державотворення»

ІІ

Данілєвська Ірина Андріївна

12

Пашинська Вікторія Вікторівна

9

МАН (районний етап)

ІІ

Данілєвська Ірина Андріївна

13

Ярошевич Ірина Миколаївна

11

МАН (районний етап)

ІІІ

Гевич Катерина Миколаївнна

14

Стебліна Яна Валентинівна

11

Конкурс солістів –вокалістів

«З Україною в серці»

ІІІ

Новицький Микола Олексійович

15

Команда збірна школи

7,10,11

Настільний теніс

І

Дереш Микола Васильович

16

16. Команда збірна школи

5,6

Всеукраїнські змагання «Олімпійське лелеченя»

ІІ

Дереш Микола Васильович

17

Стебліна Яна Валентинівна

11

Лідер року

ІІІ

Торговська Галина Михайлівна

18

Волошанюк Дарія Сергіївна

4

Учнівська олімпіада серед учнів 2-4 класів з української мови

ІІІ

Герман Олена Михайлівна

19

Савич Катерина Василівна

4

Учнівська олімпіада серед учнів 2-4 класів з математики

ІІ

Герман Олена Михайлівна

20

Самойленко Марія Ігорівна

6-Б

. Конкурс дитячого малюнка «Як я захищатиму Батьківщину»

ІІІ

Копійко Любов Костянтинівна

21

Самчук Злата Олександрівна

5

Конкурс «Знай і люби свій рідний край»

І

Торговська Галина Михайлівна

22

Уманець Юлія Олександрівна

10

конкурс фотографій

«Молодь обирає здоров’я»

ІІІ

Мірцхулава Наталія Вікторівна

23

Самчук Іван Олександрович

9

Конкурс до Всесвітнього дня здоров’я «Наш клас-за здоровий спосіб життя» (фотоколаж)

ІІІ

Гевич Катерина Миколаївна,

Матківський Мар’ян Миколайович

24

Шаламай Анастасія Іванівна

5

Всеукраїнський обласний конкурс англомовної поезії

(обласний рівень)

ІІІ

Буханевич Юлія Юріївна

Директор школи: С.М.Русило

Кiлькiсть переглядiв: 389

Коментарi

  • Carbriple

    2018-01-27 10:09:06

    Buy Viagra With Paypal Account [url=http://tadalaffbuy.com]cialis[/url] Cialis Und Generika Can I Purchase Acticin Scabisan Mixing Cephalexin With Methotrexate...